Het programma bestaat uit een plenaire aftrap, een lekkere lunch en workshops, waaronder:

Interne doorstroom: Ontdek hoe jij als manager medewerkers kunt stimuleren om stappen binnen de organisatie te zetten en hoe je hierin samenwerkt met recruiters en loopbaanadviseurs. Word ambassadeur van interne mobiliteit en maak van interne kansen een succes voor je team én de organisatie! 

Objectief werven: Ontdek hoe je een objectief en eerlijk wervingsproces kunt opzetten dat bijdraagt aan diversiteit en inclusiviteit binnen jouw organisatie

Kandidaat centraal: Leer hoe je met een positieve kandidaatervaring en objectieve selectie talent aantrekt en behoudt, zelfs in een krappe arbeidsmarkt.

Het officiële programma duurt tot 13:00u (lunch inbegrepen). Parallel aan de sessies vindt ook de ArbeidsMarkt plaats: een vrijblijvende manier om kennis te maken met de teams en mogelijkheden binnen Werving & Selectie.

16 januari 2025

09:00 - 09:30

Inloop

09:30 - 10:15

Plenaire aftrap

10:30 - 11:15

Workshop naar keuze

11:15 - 11:30

Pauze

11:30 - 12:15

Workshop naar keuze

12:30 - 13:00

Plenaire afsluiting, lunch en ArbeidsMarkt

Mogelijk gemaakt door
eenvoudig evenementen organiseren
 eenvoudig evenementen organiseren